Portada > Actualitat > Notícies > El Pubillatge de Piera busca nous hereus i pubilles

El Pubillatge de Piera busca nous hereus i pubilles

29/07/2019

Si t’agraden les tradicions catalanes, la cultura i vols viure una nova experiència, ara pots representar la nostra vila arreu de Catalunya

El Pubillatge de Piera fa una crida a tots aquells infants i joves que vulguin convertir-se en hereus i pubilles i representar la nostra vila arreu de Catalunya. Els únics requisits són gaudir de les tradicions catalanes i de la cultura del país, tenir entre 16 i 23 anys i estar empadronats a Piera.

Els nens i nenes de 6 a 9 anys també poden convertir-se en hereuets i pubilletes de Piera. Només cal que tinguin ganes de viure una experiència inoblidable.

Des de l’Ajuntament es vol animar a tots els joves a formar part d’aquesta iniciativa que els permetrà descobrir els pobles i costums de Catalunya i, al mateix temps, conèixer gent i fer nous amics. Els interessats poden contactar amb l’entitat trucant al telèfon 605 818 902.

Arxivat a: Cultura
Pubillatge

Arxius adjunts